fbpx

Wesela i imprezy

Wesela

Dysponujemy salą balową o powierzchni ponad 250m2. Przestrzeń można zaaranżować zarówno przy użyciu stołów okrągłych (maksymalnie 12 os.) jak i tradycyjnych stołów prostokątnych. Decydując się na Hubertus, młoda para może skorzystać z walorów lokalizacji. Dysponujemy malowniczym terenem wokół resortu, dzięki czemu organizujemy zarówno zaślubiny jak i wesela w plenerze.
Ceremonię można odbyć w pięknych okolicznościach przyrody, przy bliskim otoczeniu wody i akompaniamencie śpiewu ptaków, które odpoczywają na otaczających obiekt drzewach. Jeśli szukacie miejsca, które zapewni niespotykaną oprawę Waszej uroczystości to Hubertus jest właśnie taką lokalizacją. Przywitamy i eskortujemy Parę Młodą orszakiem wojskowej formacji lekkiej kawalerii, która poprowadzi weselną bryczkę spod kościoła. Realizujemy również sesje fotograficzne w siodle dla tych, którzy chcieliby urozmaicić ślubną galerię.

Imprezy

Nasze sale słyszały już wszystkie piosenki i przyśpiewki, które śpiewa się na imprezach. Urodziny, spotkanie integracyjne, czy świętowanie osobistego sukcesu… Nie ma imprezy, której nie zorganizujemy. Zajmiemy się organizacją od A do Z. Twoi goście jeszcze długo po imprezie będą ją ciepło wspominać.

Komunie

To ważny i wyjątkowy dzień dla Twojego dziecka. Niech pozostanie na długo w pamięci. Zadbamy o każdy szczegół, byś mógł przeżywać ten dzień w wyjątkowy sposób.

VIP room

Jeśli chcesz podnieść rangę Twojej imprezie zorganizuj ją w VIP Room. To wyjątkowe, luksusowe miejsce, które nada prestiż każdemu wydarzeniu. Ty i Twoi goście poczujecie się tu wyjątkowo, ale jednocześnie swobodnie.

Galeria