fbpx

Atrakcje i oferty

Majówka

Majówka – synonim pełni wiosny, wspaniałego wypoczynku, przedsmak lata. Długi weekend majowy warto spędzić zakątkach Hubertusa, na Kociewiu.

Walentynki

Walentynki to święto wszystkich zakochanych, zarówno tych którzy są zakochani, jak i tych którzy są nieśmiali i obawiają się wyznać swoje uczucia. Z Nami masz szansę spędzić wyjątkowe chwile, pełne spokoju, romantyczności i celebrowania Waszego święta.

Andrzejki

Najbardziej znanym zwyczajem andrzejkowym jest wróżenie. Dzisiaj również organizuje się zabawy, których miłym akcentem są wróżby. Co prawda nikt już nie wierzy, że w ten konkretny wieczór pozna swoją drugą połówkę, jednak wróżby na andrzejki są punktem kulminacyjnym każdej imprezy. Sprawdź jakie zwyczaje andrzejkowe są popularne i spędź andrzejkowy wieczór razem z nami.

Boże narodzenie

Sprawdź naszą ofertę na Święta Bożego Narodzenia i daj się ponieść świątecznej aurze

Sylwester

Sylwesterowa noc, w zimowej scenerii Kociewia..

Bezpieczny weekend

W otoczeniu lasów, w sercu Kociewia, poczuj bajeczną aurę spokoju i bezpieczeństwa z dala od zgiełku miast i dnia codziennego.

Wielkanoc

Ze świętami wielkanocnymi związanych jest dużo opowieści ludowych, zwyczajów i obrzędów. Niestety, ulegają one zanikaniu – jedynie tu i ówdzie kultywuje się szczątkowe formy niektórych obrzędów. Przekonaj się, jak jest u nas.