fbpx

Biznes

U nas znajdziesz idealne warunki do organizacji wydarzeń dla Twojej Firmy. Zajmujemy się kompleksową organizacją konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych, bankietów i cateringów. Profesjonalnie zorganizowanie wydarzenie to często połowa sukcesu w biznesie. Dlatego dbamy o każdy drobny szczegół.  Posiadamy salę o powierzchni ponad 250 m2, która dzięki systemowi dźwiękoszczelnych ścian przesuwnych może zostać do woli zaaranżowana i podzielona na 3 mniejsze części. 

W każdej z nich wbudowany jest podwieszany rzutnik i elektrycznie rozwijany ekran, co pozwala na jednoczesną organizację trzech równolegle trwających szkoleń, łącznie na ponad 150 uczestników.
Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane i mają dostęp do internetu WiFi i LAN oraz światła dziennego.
Dla potrzeb Twojego biznesu szkolenia aranżujemy także w naszej restauracji lub Sali ogrodowej, której przeszklone wnętrze tworzy wyjątkowe warunki.

VIP room

Jeśli chcesz podnieść rangę Twojej imprezie zorganizuj ją w VIP Room. To wyjątkowe, luksusowe miejsce, które nada prestiż każdemu wydarzeniu. Ty i Twoi goście poczujecie się tu wyjątkowo, ale jednocześnie swobodnie.

Galeria