fbpx

Stajnia

Konie są nieodłącznym elementem tego miejsca, nawiązując do historii polskiej kawalerii kultywujemy te wspaniałe wartości i działamy na rzecz propagowania jeździectwa w Polsce.
Akademia Jeździecka od lat współpracuje ze Szwadronem Kawalerii im. 2. Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich, który stacjonuje w Starogardzie Gdańskim.
Akademia Jeździecka Hubertus swoją ofertę kieruje do wszystkich osób, niezależnie od wieku czy poziomu umiejętności. Wyróżnia nas zaangażowanie, profesjonalizm i ogrom serca, które wkładamy we wszelkie działania związane z naszą pasją, którą są konie.

Maria Bemong menadżer stajni, trener

Absolwentka zootechniki na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie na kierunku bioinżynierii zwierząt ze specjalizacją Hodowla koni i jeździectwo. Maria jest wykwalifikowaną instruktorką jeździectwa z licencją Polskiego Związku Jeździeckiego. Jest czynną zawodniczką z klasą sportowa w dyscyplinie skoków przez przeszkody. Posiada również licencje sędziego 3-go stopnia PZJ.
Maria od prawie 20 lat związana jest zawodowo z końmi. Prawie 10 lat spędziła za granicą m.in. na Bliskim Wschodzie. Pracowała w prestiżowych stadninach gdzie zajmowała się treningiem sportowym, zdobywając niezbędną wiedzę i doświadczenie z zakresu hodowli koni. Przez wiele lat związana z końmi arabskimi, których do dziś jest miłośniczką.
Obecnie zarządza Stajnią Hubertus i prowadzi Akademię Jeżdziecką, której celem jest świadome jeździectwo i harmonia jeźdźca z koniem.
„KOŃ JEST TWOIM ODBICIEM” to ulubiona dewiza Marii.

Licencjonowana instruktorka sportu i rekreacji ze specjalnością jeździectwo. Od wielu lat czynnie pracuje w zawodzie. Pomimo młodego wieku Magda ma ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi i końmi. Zawsze cierpliwie i z uśmiechem podchodzi do każdego kto pragnie zbliżyć się do koni i zapoznać ze sztuką jeździecką.Swoją pozytywna energią i poczuciem humoru sprawia,że każda lekcja jest przyjemnością. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, każdy kto ,,wychodzi spod jej ręki” rozwija skrzydła,a podstawy jazdy konnej ma opanowane do perfekcji. Magda jest również bardzo uzdolnionym jeźdźcem i trenerem koni, dla niej nie ma trudnych koni,każdy, którego dosiada to chodzący ideał.

Magdalena Jurczykinstruktor

Anna Nowakowska- instruktor

Ania, absolwentka Techniki Hodowli Koni w Bolesławowie, licencjonowana instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna. Ania to chodząca łagodność i delikatność , ujarzmi nawet najbardziej zwariowanego konia jak również nauczy solidnych podstaw jazdy konnej nawet najbardziej opornych jeźdźców . Jej anielska cierpliwość doprowadzi do celu każdego.

Galeria