fbpx

Stajnia

Konie są nieodłącznym elementem tego miejsca, nawiązując do historii polskiej kawalerii kultywujemy te wspaniałe wartości i działamy na rzecz propagowania jeździectwa w Polsce.
Akademia Jeździecka od lat współpracuje ze Szwadronem Kawalerii im. 2. Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich, który stacjonuje w Starogardzie Gdańskim.
Akademia Jeździecka Hubertus swoją ofertę kieruje do wszystkich osób, niezależnie od wieku czy poziomu umiejętności. Wyróżnia nas zaangażowanie, profesjonalizm i ogrom serca, które wkładamy we wszelkie działania związane z naszą pasją, którą są konie.

Nasza kadra

Maria

Absolwentka zootechniki na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie na kierunku bioinżynierii zwierząt ze specjalizacją Hodowla koni i jeździectwo. Maria jest wykwalifikowaną instruktorką jeździectwa z licencją Polskiego Związku Jeździeckiego. Jest czynną zawodniczką z klasą sportowa w dyscyplinie skoków przez przeszkody. Posiada również licencje sędziego 3-go stopnia PZJ.
Maria od prawie 20 lat związana jest zawodowo z końmi. Prawie 10 lat spędziła za granicą m.in. na Bliskim Wschodzie. Pracowała w prestiżowych stadninach gdzie zajmowała się treningiem sportowym, zdobywając niezbędną wiedzę i doświadczenie z zakresu hodowli koni. Przez wiele lat związana z końmi arabskimi, których do dziś jest miłośniczką.
Obecnie zarządza Stajnią Hubertus i prowadzi Akademię Jeżdziecką, której celem jest świadome jeździectwo i harmonia jeźdźca z koniem.
„KOŃ JEST TWOIM ODBICIEM” to ulubiona dewiza Marii.

Licencjonowana instruktorka sportu i rekreacji ze specjalnością jeździectwo. Absolwentka Technikum Hodowli Koni w Bolesławowie. Czynna zawodniczka w dyscyplinie skoki przez przeszkody.

Miłość do koni pielęgnuje od dziecka. Dlatego swoją karierę zawodową wiąże z końmi. Pomimo młodego wieku Paula ma ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi i końmi. Zawsze cierpliwie i z uśmiechem podchodzi do każdego kto pragnie zbliżyć się do koni i zapoznać ze sztuką jeździecką.

Paula

Galeria