O Hubertusie

Nasz ośrodek rozpoczął swoją działalność w 2000 roku. Został usytuowany w przepięknej okolicy w towarzystwie lasów, łąk i jezior. Nastrojowa okolica oraz nasze zamiłowanie do jazdy konnej zbudowały niepowtarzalny klimat tego miejsca.

W chwili obecnej na cały kompleks składają się: hotel, restauracja, sala konferencyjna, bar, pub, bar letni Casablanca, fitness, Horse Club oraz hala namiotowa o pow. 700 m2, a także parking strzeżony.

Stajnia, w której aktualnie znajduje się 16 koni oferuje indywidualne szkolenia jeździeckie zarówno dla początkujących jak i dla osób posiadających umiejętności jeździeckie. Staramy się pielęgnować piękne tradycje w związku z czym co roku organizowane są takie atrakcje jak zimowe kuligi, polowania czy biesiady kawaleryjskie.

W „Hubertusie” od maja 2006 r. stacjonuje Szwadron Kawalerii im.2.Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich. Jednostka ta została powołana do życia przez Stowarzyszenie, nawiązujące do tradycji jazdy polskiej, a skupiające miłośników tradycji kawaleryjskiej. Szwadron uzyskał zgodę Zrzeszenia Kół Pułkowych Kawalerii II RP w Londynie na przejęcie tradycji, barw i wyróżników Pułku i jest pełnoprawnym dziedzicem tej elitarnej jednostki polskiej kawalerii. Szwadron umundurowany jest i uzbrojony według wzoru z roku 1936r. Występy tej formacji (musztra paradna, władanie bronią białą oraz szarże) wzbudzają niesamowity entuzjazm wśród oglądającej publiczności.

Ośrodek Hubertus zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą oraz życzy miłego pobytu.

Jazda konna nie polega jedynie na zdobyciu technicznych umiejętności – to także styl życiaW. Mickunas

Ostatnie Wydarzenia

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości