Konferencje

Hubertus to idealnie dopasowane miejsce do organizacji szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych każdego rodzaju. Posiadamy kompleksową ofertę dla firm i grup zorganizowanych, która obejmuje noclegi, wyżywienie, szkolenia czy konferencje. Dzięki pełnemu pakietowi usług które Państwu proponujemy, możecie jedną rezerwacją załatwić wszystkie niezbędne do pobytu atrakcje oraz udogodnienia. U nas znajdziecie Państwo spokój i komfort, który jest bardzo przydatny w momencie przyswajania wiedzy lub raportowania swojej pracy. W Naszym obiekcie odbyło się wiele konferencji oraz spotkań największych firm, które zawsze przebiegały pomyślnie i za każdym razem zgodnie przyznawano, że Nasze miejsce jest do tego idealnie przystosowane.

Dodatkowo istnieje możliwość zorganizowania animacji integracyjnych takich jak:

– paintball
– wspinaczka
– strzelanie
– wyścigi quadów
– atrakcje konne

Aby uatrakcyjnić Państwa pobyt zimą, organizujemy malownicze kuligi z pochodniami wśród Borów Tucholskich, gdzie każdy uczestnik będzie mógł spróbować swoich sił w siodle na naszych koniach pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Wieczorem w ramach rozluźnienia po całodniowym szkoleniu bądź spotkaniu biznesowym, każdy chętnie rozerwie się podczas biesiady lub wieczoru dancingowego, które uświetnią dźwięki najlepszych polskich kapel oraz zespołów muzycznych. Dancingi oraz biesiady, które organizujemy zawsze cieszą się dużą frekwencją oraz zadowoleniem uczestników.

W salach konferencyjnych, które oddajemy Państwu do dyspozycji znajdują się wszelkie niezbędne do konferencji lub szkolenia materiały pomagające w przekazywaniu informacji, takie jak:
– flipchart
– rzutnik multimedialny
– Internet
– nagłośnienie
– TV+ video, DVD
– klimatyzacja

W pierwszym kwartale 2018 oddamy do użytku ponad 250mnowej przestrzeni eventowej. Nowa sala, z możliwością podziału na 3 oddzielne strefy, będzie mieścić się na parterze budynku hotelowego.

Poniżej przedstawiamy możliwych aranżacji naszych sal.

Sa­ma wie­dza nie wys­tar­czy, trze­ba jeszcze umieć ją stosować.Johann Wolfgang Goethe

Ostatnie Wydarzenia

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości